Biz Kimiz

Hedef Sentetik, 20 yılı aşkın montaj ve üretim tecrübesiyle gelişmiş, 2006 yılında lojistik olarak en avantajlı olacak şekilde (İstanbul ve İzmir limanlarına 2,5 saat mesafede) Uşak Organize Sanayii Bölgesi’nde teknoloji ve tecrübesini en üst seviyeye taşıyan yılda 3.000.000m2 üretim kapasitesine sahip makine parkı ile hizmet vermeye başlamıştır. Yenilik, kalite ve dayanıklılık Hedef Sentetik’in hizmet anlayışının vazgeçilmezleri olup çözüm odaklı müşteri yaklaşımlarıyla sektöre katkıları tartışılmazdır. Hedef Sentetik gerek hammadde tedariki gerekse makine parkuru konusunda Avrupa standartlarına uygun CE belgeli ürünleri ile çalışanlarının özverili ve titiz çalışmaları sayesinde üretim sürecinin her aşamasında ürünlerini yoğun Kalite Kontrol sürecinden geçirerek müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti vermekten gurur duyar.

Vizyonumuz

Hedef Sentetik olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla markamızın ve ürünlerimizin dünya pazarında bilinirliğini , güvenilirliğini arttırmaktır.Hedef sentetik olarak vizyonumuz, ilkeli ve dürüst bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı , sosyal ve çevresel hassasiyet ile daima bulunduğu pazarlarda lider olmayı hedefliyoruz.

Bizi Takip Edin

Misyonumuz

Sahip olduğumuz teknolojiyi ve insan kaynağımızı bir araya getirdiğimiz tesislerimizde; müşterilerimizin taleplerine uygun yüksek rekabetçi anlayışımızın yanı sıra insan sağlığı ve çevre güvenliğini dikkate alarak en iyi hizmeti vermek için üstün bir çaba sergilemekteyiz.

İşçi Sağlığı ve Çevre Politikaları

Dünya Spor Malzemeleri Endüstrisi Federasyonunun (WFSGI) belirlediği ve belgelendirme kriterlerinin ayrılmaz bir parçası olan Sosyal Sorumluluk faaliyetleri çerçevesinde; WFSGI’nin belirlediği ve asla taviz vermediği kurallar vardır.

Çocuk işçiliği, çalışma saatleri, sağlık ve güvenlik gereksinimlerinin yanı sıra çevresel sorumluluk açısından da etik ticari uygulamalara uyum sağlamayı garanti ederiz.

European Synthetic Turf Organization (ESTO)

Avrupa Sentetik Çim Örgütü (ESTO), sentetik çimin kullanımının yaygınlaştırılması ve sentetik çim sistemleri konusunda en uygun çözümlere ulaşmak için kurulmuştur.

Hedef Sentetik olarak bu örgütün sayılı üyelerinden olup , kalite ve profesyonelliğe olan inancımızla sentetik çimin gelişmesi için ESTO’nun tüm çalışmalarına katılıp destek vermekteyiz.